Audio:

FOTBALOVÝ TURNAJ 2012 - VÝHRA

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 29.10.2012

Fotbalový turnaj o pohár ředitele Letiště Praha zná své vítěze. XIV. ročník fotbalového turnaje o pohár ředitele Letiště Praha a memoriál Vladimíra Koudely proběhl na hřišti TJ Sokol Tuchoměřice v pátek 21. září 2012. Zúčastnilo se jej 15 mužstev, z nichž devět reprezentovalo jednotlivé společnosti Českého aeroholdingu a ostatní byly týmy hostů z partnerských firem. Předání cen se zhostil Jiří Kraus, člen představenstva Letiště Praha a výkonný ředitel divize pro Rozvoj a správu majetku.


Vítězem XIV. ročníku se stal a putovní pohár obdržel tým TUSAN
(hráči ze společnosti zajišťující pro LP požární prevenci), druzí skončili informatici Českého aeroholdingu (IT/FK PAP) a třetí místo obsadilo mužstvo taxikářů (FIX CARS). Nejlepším střelcem se stal Jan Šinágl z týmu Ostrahy Letiště Praha, nejlepším brankářem byl vyhlášen Martin Míšek z týmu IT/FK PAP a cenu fair play Vladimíra Koudely obdrželi hasiči Letiště Praha. Krásný pohár a medaile získal také dívčí tým Vrtule.

Text je převzat z časopisu pro zaměstnance Českého aeroholdingu a.s. – RUNWAY 10/2012 (strana 11)

.pdf časopis RUNWAY 10/2012 (3.93MB)


TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO
Pro rozšíření týmu našich specialistů hledáme vhodného kandidáta na pozici technik - specialista / OZO v oboru PO a BOZP. Podrobnosti naleznate na našich www.stránkách.
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.