Audio:

TUSAN - HISTORIE SPOLEČNOSTI

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 12.12.2012

Předchůdcem společnosti TUSAN s.r.o. byla firma Jan TUČEK – TUSAN.

Firma Jan TUČEK – TUSAN vznikla již v roce 1991 a hlavním oborem činnosti v době jejího založení byl obchod. V průběhu činnosti firmy došlo k rozšíření o komplexní služby v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce a o servis protipožárního vybavení staveb.V příloze jsou uloženy fotografie kanceláře a prodejny na adrese Třída politických vězňů 153, Beroun z roku 1993.

Společnost TUSAN s.r.o. vznikla v roce 1998. Společnost TUSAN s.r.o. navázala na činnost svého předchůdce a dále rozvíjí zejména služby v oborech požární ochrany a bezpečnosti práce.

TUSAN - historie společnosti

TUSAN - historie společnosti

.pdf inzerát služby - TUSAN - 1993 (0.32MB)
.pdf Jan Tuček - TUSAN - registrace 1991 (0.92MB)

TUSAN - historie společnosti
TUSAN - historie společnosti


TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO
Pro rozšíření týmu našich specialistů hledáme vhodného kandidáta na pozici technik - specialista / OZO v oboru PO a BOZP. Podrobnosti naleznate na našich www.stránkách.
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.