Audio:

SODASTREAM - VENTIL LAHVÍ

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 14.05.2018

Při plnění bombiček pro nápojové automaty s náplní oxidu uhličitého – CO2 – zejména pro systém SODASTREAM se můžete setkat s technickým rozdílem v provedení plnícího ventilu.  Hlava bombičky má v obou případech provedení s trapézovým závitem 21,6 ACMW-6G, ale rozdíl je v provedení plnícího ventilu. Provedení ventilu ovlivňuje zejména rychlost plnění a způsob plnění.

Ventil v provedení „A“ lze plnit celkem bez problémů na plnících strojích a nedochází k samovolnému uzavírání plnícího ventilu. 

ventil_typ A

Ventil v provedení „B“ je třeba plnit pozvolna a pouze takovou rychlostí, aby nedocházelo k samovolnému uzavírání plnícího ventilu. Rychlost plnění na plnícím stroji je třeba nastavit a pravidelně kontrolovat. Předčasné uzavření plnícího ventilu u provedení „B“ není závadou plnícího stroje, ale pouze chybou obsluhy a je způsobeno plněním vyšší, než optimální rychlostí.

ventil_typ B


ventil_typ A_B
ventil_typ B
ventil_typ A


TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.