Audio:

SODASTREAM - CFA 1 SODA

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 14.05.2018

PLNIĆKA CO2, PLNÍCÍ ZAŘÍZENÍ NA CO2 - CFA 1 SODA (0186150)

Plnící stroj je určen na přesné plnění CO2 do malých patron (patrony do nápojových automatů a výrobníků nápojů). Stroj umožňuje prostřednictvím externího připojení (je dodáváno jako samostatné příslušenství, není standartní součástí zařízení)  i velkých  tlakových lahví do objemu náplně 30kg. Plnící jednotka umožňuje rychlou obsluhu a manipulaci. Plnící stroj umožňuje rychlé a přesné plnění tlakových patron a tlakových lahví s automatickým ukončení plnění po dosažení požadované váhy. Plnící stroj umožňuje přesnou kontrolu plnění (automatická kontrola váhy).

CFA 1 SODAPlnící stroj může být připojen k externímu zásobníku na CO2 (doporučený tlak v zásobníku cca 50 bar.), případně i k zásobním tlakovým lahvím (doporučujeme lahve se stoupací trubkou). Vstup CO2 do plnící jednotky je vybaven speciálním kovovým filtrem, který chrání čerpadlo před nečistotami ze zásobníku, nebo zásobních lahví. Stroj je robustní a při chodu tichý. Strojem je možné plnit malé patrony s možností přesné kontroly plněné váhy. Upevnění plněných tlakových patron v plnící hlavě CFA Soda je rychlé. Plnit lze tlakové patrony lichoběžníkovým závitem 21.6 ACMW-6G. Plnící zařízení CFA Soda umožňuje na plnících váhách naprogramovat na digitální stupnici přesně požadovanou váhu plnění. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Plnící proces je přesný a rychlý. Plněná nádoba je po upevnění plněna pístovým čerpadlem ihned po otevření plnícího kulového ventilu a zapnutí plnícího stroje. Rychlost plnění je řízena manuálně ovládaným frekvenčním měničem. Po dosažení nastavené požadované váhy se plnící proces automaticky vypne. Po dokončení plnění je plněná patrona automaticky uzavřena ventilem v hlavě patrony. Poté může být plněná nádoba vyjmuta.Během plnícího procesu může být kontrolován tlak CO2 v zásobníku a tlak v plněné nádobě vestavěnými kontrolními manometry.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
plnicí kapacita 2,5 kg/min
el. motor – IP 54 230 V, 50 Hz, 0,75 kW, 1400 otáček/min
přívodní kabel – 5m – odolný olejům a kyselinám
mechanický bezpečnostní ventil 130 bar (13 MPa)

ROZMĚRY:
výška: 500 mm, šířka: 985 mm, hloubka: 425 mm
váha 80 kg
ocelová konstrukce

VÁHA PODLAHOVÁ (0186158) - samostatné příslušenství stroje

Podlahová váha s rozsahem 0-30kg s automatickým odpojením plnícího zařízení. Podlahová váha je použitelná pouze pro stroje, které plní pomocí plnící hlavy napojené na plnící hadici, nebo stroje vybavené externím vývodem pro napojení plnící hadice. Váha je vybavena držákem plněné nádoby.

váha podlahováSoučástí váhy je plnící hlava a plnící hadice s ocelovým opletem. Plněná nádoba je připojena k plnícímu stroji elektricky a dále přes plnící hlavu a plnící hadici. Plnící proces je řízen nastavením váhy – plnění je zastaveno po dosažení předem nastavené požadované hmotnosti.


podlahová váha
CFA SODA
CFA SODA


TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.