Audio:

HASICÍ PŘÍSTROJE ANAF - INFO

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 10.07.2016

Na veletrhu „INTERSCHUTZ 2015“ v Hannoveru společnost ANAF S.p.A. představila kompletní sortiment svých výrobků. Oficiálně zároveň doplnila do svého katalogu výrobky společnosti DELTA Extinguishers Belgie. Tato společnost se stala součástí společnosti ANAF S.p.A. 

V příloze této zprávy je kompletní katalog sortimentu hasicích přístrojů společnosti ANAF S.p.A , dále katalogové listy jednotlivých typů hasicích přístrojů nabízených naší společností pro trh v ČR a SR - případně na odkazu TUSAN_katalog hasicích přístrojů ANAF.

Zároveň bychom Vás rádi upozornili na videa představující společnost ANAF S.p.A –  

Profil společnosti ANAF S.p.A,

a na video představující výrobu hasicích přístrojů –

Výroba hasicích přístrojů ANAF S.p.A.

Společnost TUSAN s.r.o. pro trh v ČR a SR nabízí ze sortimentu společnosti ANAF S.p.A následující typy hasicích přístrojů:

-          PS1-X ABC - hasicí přístroj práškový
-          katalogový list, e-shop

-          PS1-P ABC - hasicí přístroj práškový
-          katalogový list, e-shop

-          PS2-Y ABC - hasicí přístroj práškový
-          katalogový list, e-shop

-          PS2-P ABC - hasicí přístroj práškový
-          katalogový list, e-shop

-          PS6-HJ ABC - hasicí přístroj práškový
-          katalogový list, e-shop

-          CS2-A BC - hasicí přístroj s náplní CO2
-          katalogový list, e-shop

-          CS5-A BC - hasicí přístroj s náplní CO2
-          katalogový list, e-shop

Společnosti skupiny ANAF Group jsou specializovány na design, výrobu a distribuci široké řady hasicích přístrojů různých druhů, typů a rozsahu objemu hasiva.

Hasicí přístroje ANAF - výrobní sortiment

Výrobní sortiment je výsledkem dlouhého technického výzkumu přenosných  a  pojízdných  hasicích přístrojů.  Přenosné hasicí přístroje s kapacitou objemu hasební látky 1a 2kg jsou určeny zejména pro výbavu dopravních prostředků. Hasící přístroje  s kapacitou objemu hasební látky 4, 6, 9 a 12kg jsou určeny zejména jako protipožární ochrany v průmyslu, obchodu a službách. Pojízdné hasicí přístroje s 30, 50, 100 a 250kg kapacitou hasební látky jsou určené pro požární ochranu v oblastech s vysokým rizikem vzniku požáru, jako jsou například letiště, přístavy, velké sklady nebo v chemickém průmyslu.

Všechny hasicí přístroje jsou navrženy a vyráběny ve výrobních provozech společnosti ANAF Group v souladu s evropskými a mezinárodními normami. 

Pro výrobu jsou užívány jen vysoce kvalitní suroviny,  které jsou společně s přísnými externími a interními kontrolami  zárukou správné funkce hasícího přístroje po celou dobu životnosti.

Exportní rozsah hasících přístrojů je schválený kompetentními národními orgány a všechny hasící přístroje z nabídky společnosti ANAF Group jsou schváleny dle (PED)93/27/EC s CE značkou a pro oblast lodního sektoru dle (MED)96/98/EC s CE značkou.

Hasicí přístroje ANAF - kontrola kvality

Systém kvality společnosti ANAF Group je certifikovaný pro ISO EN 9001:2000 v Belgii certifikačním orgánem APRAGAZ a italským MARINE certifikačním orgánem ICIM.

Kontrola kvality dodávaného materiálu a vnitřních ovládacích prvků, které nejsou z produkce společnosti ANAF Group se uskutečňuje v interních laboratořích společnosti, které jsou vybaveny pro provádění všech nezbytných zkoušek a kontrol.

hasicí přístroje ANAF - výroba

Výroba hliníkových nádob hasicích přístrojů, plastových dílů a jejich součásti je uskutečňována ve vlastních výrobních provozech společnosti ANAF Group na vlastních technologických a výrobních zařízeních. Výrobní provozy jsou vybaveny pro všechna stádia zpracování, výroby, skladování a zkoušení hasicích přístrojů. Výrobní provoz pro výrobu dílů z plastických hmot je vybaven lisovacími automaty řízenými počítačem.

Výrobní provozy vyrábějí:

  • hliníkové nádoby hasicích přístrojů. Díky automatizaci výroby nádob hasících přístrojů je společnost ANAF Group ve výrobním provozu schopna vyrobit až 10 kusů nádob za minutu a kontroly kvality výroby provádět během výrobního procesu.
  • ocelové láhve jsou vyráběny s vysoce kvalitní oceli. Svářečská pracoviště jsou vybavena sklady a logistickým dělením včetně konečného balení hotových výrobků. Celý výrobní, skladovací a distribuční proces je podporovaný  PLC - PC síťovým počítačovým systémem s vysokou mírou technické kontroly a řešení požadavků výroby v reálném čase.

hasicí přístroje ANAF - výroba

Hasicí přístroje ANAF - představení společnosti

Společnost ANAF Group je vedoucím výrobcem hasicích přístrojů zejména díky užívaným inovačním materiálům, jejíž charakteristické rysy přispívají k vysoké kvalitě produktů.

Použití hliníku pro výrobu nádob hasicích přístrojů, kvalitně provedené ocelové nádoby, stejně jako kvalitní thermopolymer materiály pro výrobu armatur jsou garancí správné funkce hasicích přístrojů.

Provedený průzkum trhu potvrdil společnosti ANAF Group upevnění výsadní pozice na evropském trhu v produkci hasicích přístrojů zejména díky vysokým výrobním standardům a kvalitě používaných dílů.

V současné době je společnost ANAF Group vedoucí evropská společnost v produkci, výrobě a distribuci přenosných hasicích přístrojů pro automobilový a lodní sektor s množstvím uznání od hlavních evropských výrobců v této oblasti.

Společnost ANAF Group má za cíl získat důvěru širokého spektra zákazníků zejména řešením všech požadavků z hlediska požární bezpečnosti ve vztahu ke splnění všech nároků nových právních předpisů.

Personál společnosti ANAF Group je sestaven z kvalifikovaných a odpovědných lidí, toto personální složení nám umožňuje pracovat na nejvyšší úrovni profesionality.

Výše uvedené položky, společně s velkou výrobní kapacitou a možností reagovat na nové požadavky trhu, jsou schopné garantovat vysokou jakost produkce společnosti ANAF Group.

zdroj informace - www.tusan.cz

.pdf TUSAN_ANAF_katalog_2015_verze 201510 (0.50MB)
.pdf ANAF_katalog_2015_A (4.19MB)


TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO
Pro rozšíření týmu našich specialistů hledáme vhodného kandidáta na pozici technik - specialista / OZO v oboru PO a BOZP. Podrobnosti naleznate na našich www.stránkách.
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.