Audio:

SERVISNÍ TECHNIKA - MÜLLER

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 11.07.2015

Na veletrhu „INTERSCHUTZ 2015“ v Hannoveru výrobce servisní techniky společnost Brandschutztechnik Muller GmbH představila novinky a inovace ve svém sortimentu. Společnost Branschutztechnik Muller k příležitosti této akce vydala nový katalog servisní techniky. Katalog v anglické verzi je přílohou tohoto článku – Servisní technika BTM katalog 2015, případně v odkazu Dokumenty – Katalogy, prospekty.

Aktuální informace o sortimentu a technických provedeních servisní techniky jsme doplnili do popisu jednotlivých strojů, případně přímo do e-shopu.

servisní technika pro kontroly a opravy hasicích přístrojů, servisní vybavení

Společnost TUSAN s.r.o. je obchodním zástupcem společnosti Brandschutztechnik Müller v České a Slovenské republice a zajišťuje záruční a pozáruční servis veškeré produkce této společnosti.


Společnost Brandschutztechnik Müller byla založena v roce 1980 panem Herbertem Müllerem, který je dnes generálním ředitelem společnosti. Od doby svého vzniku se společnost Brandschutztechnik Müller vyvinula v předního výrobce a dodavatele servisní techniky pro potřeby oprav a kontrol protipožárního vybavení.


Společnost Brandschutztechnik Müller se dnes zaměřuje kromě výroby servisní techniky také na kompletní vybavení hasičských vozidel. Společnost Brandschutztechnik Müller využívá pro výrobu svých zařízení nejkvalitnější moderní materiály. Každý stroj je vyráběn s maximální pečlivostí zkušených techniků a je průběžně inovován, tak aby mohl být užíván nejefektivněji a splňoval veškeré požadavky svého uživatele. Každý přístroj v rámci výroby prochází řadou testů, které mají za úkol zjistit a odstranit případné nedostatky a závady.


Společnost Brandschutztechnik Müller nabízí své produkty k distribuci v několika provedeních a to na základě náročnosti a požadavků svých zákazníků.Vzrůstající úspěchy na trhu vedly ke globální orientaci společnosti Brandschutztechnik Müller. Zařízení a vybavení společnosti Brandschutztechnik Müller jsou nyní dodávané do 70 zemí po celém světě.


Brandschutztechnik Müller GmbH je společnost, která nabízí kvalitní a funkční servisní techniku a také poskytuje pomoc a odborné poradenství v případě oprav a údržby této techniky.

V příloze této informace zařazuje kompletní katalogové listy na dodávané servisní vybavení pro provádění kontrol a oprav protipožárního vybavení. Aktuální ceníky jsou uvedeny v sekci Produkty a služby - Ceníky, nebo v E-shopu. V příloze jsou zařazeny fotografie z provozu společnosti Brandsthutztechnik Muller v Zierenbergu.

Na www.stránkách je rovněž umístěn odkaz na stránky výrobce s kompletním sortimentem servisní techniky z jeho nabídky. Ucelený přehled rovněž nabízí Katalog produktů společnosti Brandschutztechnik Muller umístěný na našich www.stránkách v odkazu Dokumenty - Katalogy, prospekty - Servisní technika BTM_katalog_2015. V případě specifického požadavku, rádi přípravíme řešení a cenovou nabídku.

zdroj informace: www.tusan.czTUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO
Pro rozšíření týmu našich specialistů hledáme vhodného kandidáta na pozici technik - specialista / OZO v oboru PO a BOZP. Podrobnosti naleznate na našich www.stránkách.
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.