Audio:

PLNIČKA HP PSM - MINI

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 22.07.2015

Vážení zákaznící, na základě Vašich požadavků Vám postupně chceme představovat základní řadu servisní techniky nabízenou společnosti TUSAN s.r.o. Jako první Vám chceme představit zařízení -  plnička hasicích přístrojů - práškový plnící stroj PSM Mini.

plnička hasicích přístrojů - PSM MINI - práškový plnicí stroj.

PSM Mini je lehký a vysoce mobilní plnící stroj pro plnění práškových hasicích přístrojů. Zásobník PSM Mini pojme 12 kg hasicího prášku. PSM Mini  je lehký a vysoce mobilní plnící stroj pro plnění práškových hasicích přístrojů. PSM Mini představuje optimální poměr mezi cenou a výkonem. 
Stroj najde uplatnění zejména v malých servisních dílnách. Díky své lehké konstrukci je také velmi vhodný pro umístění v servisních vozidlech. Plnící stroj je vhodný pro plnění HP práškových o velikosti 1 – 12kg náplně. Stroj je vhodný pro všechny typy hasebních prášků. Zpětný proces (plnění – odsávání) je prováděn mechanicky.  Zpětný mechanismus čistí prášek a zajišťuje větší rychlost plnění prášku.  Stroj má automatický zpětný ventil zabraňující úniku prášku při přepnutí režimu – plnění - odsávání. Stroj umožňuje pracovat na dvou HP stejného typu současně. Jeden hasicí přístroj může být vyprazdňován, a další může být pod zásobníkem plněn vyčištěným práškem

plnička práškových hasicích přístrojů PSM Mini

Technické údaje:
kapacita zásobníku 12 kg
plnicí tlak 200 mbar
plnicí otvor HP 28-100 mm
zpětný proces mechanický
sací výkon 2050 l/min
el. motor 230 V, 50Hz, 0,96 kW, 18000 otáček/min přívodní kabel 5 m – odolný olejům a kyselinám

Rozměry :
výška při transportu 870 mm
výška při používání 1270 mm
šířka: 500 mm
hloubka:  480 mm
hmotnost: 34 kg
barva: stříbro šedá

plnička hasicích přístrojů - PSM MINI - videonávod k obsluze a údržbě

plnička hasicích přístrojů - PSM MINI - zkušenosti z provozu – uživatel:

Uvedené zařízení vlastníme a používáme v rámci provádění servisu hasicích přístrojů. Za dobu jeho používání – tj. cca 7roků jsme se nesetkali s žádnými vážnějšími problémy. Prováděli jsme plnění a odsávání hasicích prášků prakticky od všech výrobců na trhu v ČR a nikdy se neprojevil jakýkoliv problém (v poslední době dokonce jeden z našich zákazníků používá tento stroj pro plnění nádob sodou – dle našich informací také bez problémů). Provoz je bez jakýchkoliv závad – mechanické závady se neprojevili žádné, občas se objeví nějaká netěsnost, kterou lze vyřešit seřízením stroje). Na stroji je prováděna pouze základní údržba dle manuálu – tzn. čištění vnitřku stroje, odstraňování usazeného prášku, čištění filtrů atd. Vlastní stroj jsme si upravili tak, aby bylo možné plnit i větší hasící přístroje, případně odsávat prášek do nádob – používáme sudy o objemu 200l.

Uvedený plnící stroj můžete zakoupit v našem e-shopu: 0186000 plnící stroj PSM Mini

zdroj informace: www.tusan.cz


.pdf www_katalog_plnící stroje_201411 (0.18MB)


TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO
Pro rozšíření týmu našich specialistů hledáme vhodného kandidáta na pozici technik - specialista / OZO v oboru PO a BOZP. Podrobnosti naleznate na našich www.stránkách.
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.