Audio:

HASICÍ PŘÍSTROJE ANAF

Autor: Jan Tuček
Poslední aktualizace: 24.07.2015

Hasicí přístroje – výrobce ANAF GROUP - seznámení se společností, základní sortiment :

Společnosti skupiny ANAF Group jsou specializovány na design, výrobu a distribuci široké řady hasicích přístrojů různých druhů, typů a rozsahu objemu hasiva.

Výrobní sortiment je výsledkem dlouhého technického výzkumu přenosných a  pojízdných  hasicích přístrojů.  Přenosné hasicí přístroje s kapacitou objemu hasební látky 1a 2kg jsou určeny zejména pro výbavu dopravních prostředků. Hasící přístroje  s kapacitou objemu hasební látky 4, 6, 9 a 12kg jsou určeny zejména jako protipožární ochrany v průmyslu, obchodu a službách. Pojízdné hasicí přístroje s 30, 50, 100 a 250kg kapacitou hasební látky jsou určené pro požární ochranu v oblastech s vysokým rizikem vzniku požáru, jako jsou například letiště, přístavy, velké sklady nebo v chemickém průmyslu. 

Všechny hasicí přístroje jsou navrženy a vyráběny ve výrobních provozech společnosti ANAF Group v souladu s evropskými a mezinárodními normami.  Pro výrobu jsou užívány jen vysoce kvalitní suroviny,  které jsou společně s přísnými externími a interními kontrolami  zárukou správné funkce hasícího přístroje po celou dobu životnosti. Exportní rozsah hasících přístrojů je schválený kompetentními národními orgány a všechny hasící přístroje z nabídky společnosti ANAF Group jsou schváleny dle (PED)93/27/EC s CE značkou a pro oblast lodního sektoru dle (MED)96/98/EC s CE značkou. Systém kvality společnosti ANAF Group je certifikovaný pro ISO EN 9001:2000 v Belgii certifikačním orgánem APRAGAZ a italským MARINE certifikačním orgánem ICIM. Kontrola kvality dodávaného materiálu a vnitřních ovládacích prvků, které nejsou z produkce společnosti ANAF Group se uskutečňuje v interních laboratořích společnosti, které jsou vybaveny pro provádění všech nezbytných zkoušek a kontrol.

hasicí přístroje ANAF - výroba

Výroba hliníkových nádob hasicích přístrojů, plastových dílů a jejich součásti je uskutečňována ve vlastních výrobních provozech společnosti ANAF Group na vlastních technologických a výrobních zařízeních. Výrobní provozy jsou vybaveny pro všechna stádia zpracování, výroby, skladování a zkoušení hasicích přístrojů. Výrobní provoz pro výrobu dílů z plastických hmot je vybaven lisovacími automaty řízenými počítačem. Výrobní provozy vyrábějí: hliníkové nádoby hasicích přístrojů.

hasicí přístroje ANAF - výroba

Díky automatizaci výroby nádob hasících přístrojů je společnost ANAF Group ve výrobním provozu schopna vyrobit až 10 kusů nádob za minutu a kontroly kvality výroby provádět během výrobního procesu. ocelové láhve jsou vyráběny s vysoce kvalitní oceli. Svářečská pracoviště jsou vybavena sklady a logistickým dělením včetně konečného balení hotových výrobků. Celý výrobní, skladovací a distribuční proces je podporovaný  PLC - PC síťovým počítačovým systémem s vysokou mírou technické kontroly a řešení požadavků výroby v reálném čase. Společnost ANAF Group je vedoucím výrobcem hasicích přístrojů zejména díky užívaným inovačním materiálům, jejíž charakteristické rysy přispívají k vysoké kvalitě produktů.

hasicí přístroje ANAF - výroba

Použití hliníku pro výrobu nádob hasicích přístrojů, kvalitně provedené ocelové nádoby, stejně jako kvalitní thermopolymer materiály pro výrobu armatur jsou garancí správné funkce hasicích přístrojů. Provedený průzkum trhu potvrdil společnosti ANAF Group upevnění výsadní pozice na evropském trhu v produkci hasicích přístrojů zejména díky vysokým výrobním standardům a kvalitě používaných dílů. V současné době je společnost ANAF Group vedoucí evropská společnost v produkci, výrobě a distribuci přenosných hasicích přístrojů pro automobilový a lodní sektor s množstvím uznání od hlavních evropských výrobců v této oblasti. Společnost ANAF Group má za cíl získat důvěru širokého spektra zákazníků zejména řešením všech požadavků z hlediska požární bezpečnosti ve vztahu ke splnění všech nároků nových právních předpisů. Personál společnosti ANAF Group je sestaven z kvalifikovaných a odpovědných lidí, toto personální složení nám umožňuje pracovat na nejvyšší úrovni profesionality. Výše uvedené položky, společně s velkou výrobní kapacitou a možností reagovat na nové požadavky trhu, jsou schopné garantovat vysokou jakost produkce společnosti ANAF Group.

Základní nabídka spolupráce:

Požadavky na spolupráci :

  • zajišťovat prodej hasicích přístrojů ANAF S.p.A.
  • zajišťovat kontroly a servis hasicích přístrojů ANAF S.p.A. v souladu s požadavky platných právních norem, požadavků výrobce a technické dokumentace výrobce.

Vlastní zajištění servisních služeb je řešeno servisní smlouvou.

Nabízené služby v rámci spolupráce:

  • pro vlastní prodej Vám nabízíme ceny pro obchodní partnery - velkoobchodní partnery. Ceník pro obchodní partnery - velkoobchodní odběratele, Vám na požádání zašleme. Ceny jsou bez dopravy k odběrateli – toto je řešeno individuálně na základě osobního jednání.
  • propagace práce Vaší společnosti na webu společnosti TUSAN s.r.o. (www.tusan.cz) Vaše společnost bude uvedena jednak v seznamu servisních společností zajišťujících servis hasicích přístrojů ANAF, ale dále budou na jeji služby odkazování zákazníci z daného regionu.
  • propagace na webu společnosti TUSAN s.r.o. (www.tusan.cz) může být umístěn trvalý odkaz na Vaší společnost a toto spojení bude inzerováno, i při akcích kterých se společnost TUSAN s.r.o. účastní jako partner, sponzor, nebo vystavovatel
  • pro podporu prodeje Vám dle Vašeho požadavku můžeme dodat samolepky Vozidlo vybavené hasicím přístrojem ANAF S.p.A., případně označení umístění hasícího přístroje ve fotoluminescenčním provedení. 
  • proškolení Vašich servisních techniků na provádění kontrol a oprav hasicích přístrojů ANAF S.p.A, vydání oprávnění pro provádění těchto prací a vydání technické dokumentace na hasicí přístroje ANAF S.p.A. 
  • individuálně a na základě konkrétního požadavku jsme schopni zajistit výrobu, případně provedení specifických úprav hasicích přístrojů pro potřeby marketingu, nebo propagace činností Vašich zákazníků. Takto například jsme dodávali atypické provedení hasicích přístrojů například pro společnosti PROMAT, FK SERVIS, PaG Rakona atd.

Doufám, že Vás tato nabídka zaujme a těším se na další jednání, případně na Vaše požadavky a dotazy k jejímu upřesnění.

zdroj informace : www.tusan.cz

.pdf hasici přístroje ANAF - prospekt - titul (1.15MB)
.pdf hasici přístroje ANAF - prospekt (1.18MB)


TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.