Audio:

Firma TUSAN s.r.o.

předchůdcem společnosti TUSAN s.r.o. byla firma Jan TUČEK – TUSAN. Firma vznikla již v roce 1991 a hlavním oborem činnosti v době jejího založení byl obchod. V průběhu činnosti firmy došlo k rozšíření o komplexní služby v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce a o servis protipožárního vybavení staveb.

Společnost TUSAN s.r.o. vznikla v roce 1998 jako nástupce fyzické podnikající osoby firmy Jan TUČEK – TUSAN. Společnost TUSAN s.r.o. navázala na činnost svého předchůdce a dále rozvíjí zejména služby v oborech požární ochrany a bezpečnosti práce. Právní forma - společnost s ručením omezeným. Počet zaměstnanců v době vzniku 5, v sučasné době má naše společnost 10 zaměstnanců.

Hlavní obory činnosti:
  • komplexní služby v oboru PO a BOZP
  • servis protipožárního vybavení staveb
  • projektová činnost – požární bezpečnost staveb
  • obchodní činnost
Společnost TUSAN s.r.o. na českém a slovenském trhu zastupuje zejména společnosti:
  • ANAF Group S.p.a. – Itálie – výrobce hasicích přístrojů
  • Brandschutztechnik MULLER – Německo – výrobce servisního vybavení

Požární ochrana

zabýváme se zejména komplexním řešením požární bezpečnosti staveb, dodávkami materiálu požární bezpečnosti staveb a servisní činnosti v daném oboru. Požární ochranu je ve spolupráci se společností TUSAN s.r.o. možné řešit jako komplexní službu a tím zejména snížit náklady na tuto oblast a dále předejít problémům jak v rámci výstavby nových objektů, tak zejména při běžném provozu Vaší společnosti. Zabezpečujeme plnění úkolů a řešení problematiky servisu, oprav a kontrol protipožárního vybavení objektů a technologií a dále řešení systému požární ochrany a plnění úkolů vyplývajících ze zákonných právních předpisů.

Bezpečnost a ochrany zdraví při práci

zabýváme se zejména řešením BOZP jako celku. V oblasti BOZP řešíme zpracování a vedení základní dokumentace, zpracování zhodnocení rizik a dále veškerou další dokumentaci ve vztahu k charakteru provozu, případně činnosti objednatele. V rámci dodávek vybavení BOZP jsme schopni dodávat základní bezpečnostní značení a dále osobní ochranné prostředky pro veškeré pracovní činnosti.
TUSAN s.r.o.
Bohumila Hájka 185
267 01 KRÁLŮV DVŮR - POPOVICE
tel: +420 311 637 448
více...
Aktuální informace
ikonka dokument EET - informace
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
ikonka dokument NABÍDKA SPOLUPRÁCE
Pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz.
Logo Everlux
© 2010 Tusan s.r.o.