TUSAN s.r.o.

Společnost TUSAN s.r.o. zabezpečí komplexní řešení požární ochrany, dodávku technického vybavení a servisní činnost v daném oboru. S námi je možné požární ochranu řešit jako komplexní službu jak v rámci výstavby nových objektů, zahájení činnosti, tak i při běžném každodenním provozu.

TUSAN s.r.o.

Zpracováváme požárně bezpečnostního řešení pro nové stavby, rekonstrukce i změny staveb. Na základě Vámi předložené projektové dokumentace Vám zpracujeme dokumentaci požární ochrany - požárně bezpečnostní řešení stavby pro všechny stupně projektové přípravy.

TUSAN s.r.o.

Zabýváme se řešením bezpečnosti a ochrany zdraví při práci jako celku. V oblasti BOZP řešíme zpracování a vedení základní dokumentace, zpracování zhodnocení rizik a dále veškerou další dokumentaci ve vztahu k charakteru Vašeho provozu, případně Vaší činnosti.

Požární ochrana

Zabezpečíme komplexní řešení požární ochrany, dodávku technického vybavení a servisní činnost v daném oboru. Požární ochranu řešíme jako komplexní službu jak v rámci výstavby nových objektů, zahájení činnosti, tak i při běžném každodenním provozu.

Bezpečnost práce

Zabýváme se řešením bezpečnosti a ochrany zdraví při práci jako celku. V oblasti BOZP řešíme zpracování a vedení základní dokumentace, zpracování zhodnocení rizik a dále veškerou další dokumentaci ve vztahu k charakteru provozu nebo činnosti.

Projekční činnost - PBŘ

Zpracováváme požárně bezpečnostního řešení pro nové stavby, rekonstrukce i změny staveb. Na základě Vámi předložené projektové dokumentace Vám zpracujeme dokumentaci požární ochrany - požárně bezpečnostní řešení stavby pro všechny stupně projektové přípravy.

Protipožární vybavení

Dodáme protipožárního vybavení dle Vašeho požadavku, případně dle projektu. Dodáme a nainstalujeme hasicí přístroje, hydrantové systémy, požární uzávěry, požárně bezpečnostní značení, protipožární ucpávky atd.

Servis protipožárního vybavení

Provádíme kontroly, údržbu a opravy požárně bezpečnostních zařízení – zejména hasicích přístrojů, hydrantových systémů, požárních uzávěrů, protipožárních ucpávek, klapek na VZT. Provádíme periodické zkoušky a plnění hasicích přístrojů.

Servisní vybavení

Jsme obchodním zástupcem společnosti Brandschutztechnik Müller GmbH v České a Slovenské republice. Zajišťujeme dodávky kompletního sortimentu servisního vybavení, instalaci a seznámení s obsluhou. Součástí služeb je i záruční a pozáruční servis.

Plnicí stroje na CO2

Nabízíme kompletní sortiment plnících strojů na CO2 společnosti Brandschutztechnik Müller GmbH. Zajišťujeme dodávky plnících strojů, instalaci a seznámení s obsluhou. Součástí služeb je i zajištění záručního a pozáručního servisu.

Katalog

Katalog nabízeného a dodávaného protipožárního vybavení, technických prostředků požární ochrany, náhradních dílů, spotřebního materiálu, servisní techniky a plnících strojů na CO2.

Aktuální informace

2018-12-14
PF 2019
Vážení zákazníci a obchodní partneři. Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů. Za společnost TUSAN s.r.o. přeje Jan Tuček a Kristýna Abraham Tučková.

2018-11-27
Provozní doba - konec roku 2018
upozorňujeme zákazníky, že od 19.12. 2018 do 4.1. 2019 bude prodejna společnosti TUSAN s.r.o. uzavřena. Prodejna bude znovu otevřena 7.1. 2019.

2018-11-02
Dodávky servisní techniky do konce roku 2018
upozornění - vzhledem k blížícímu se konci roku je třeba objednat servisní techniku u které chcete zaručit její dodání do 31.12.2018 nejpozději do 15.listopadu 2018. 

2018-11-02
Nabídka spolupráce
pro rozšíření sítě servisních organizací a prodejců hasicích přístrojů hledáme další servisní a prodejní organizace. Pro podrobnější informace pište na adresu tucek@tusan.cz, nebo tusan@tusan.cz. 

Hasicí přístroje

Hasicí přístroje - odpovědi na nejčastější dotazy ohledně požadavků na instalaci a umístění, nejvhodnějšího typu a pravidelných kontrol. Na základě vyhlášky 23/2008 Sb., o technických podmínkách požární ochrany staveb, ...

Plnění CO2

Plníme CO2 - oxid uhličitý, do vlastních dodaných lahví, kyvet a přepravních obalů, případně provádíme výměnu vlastních lahví. Nabízíme naplnění nádob a lahví o objemu od 0,450g do 30kg vnitřního objemu. Provádíme plnění ...

ANAF Group – výrobce hasicích přístrojů

Představujeme Vám společnost ANAF Group výrobce hasicích přístrojů, jehož produkci nabízíme na českém a slovenském trhu. Společnost ANAF Group je vedoucím výrobcem hasicích přístrojů zejména díky užívaným inovačním materiálům, jej ...

Jsme autorizovaným partnerem značek:

Logo Everlux